HootSuite ile YNKlabs işbirliğine gidiyor!

logoDünyanın en büyük sosyal medya monitoring şirketi olan HootSuite, yaptığı yenilikçi ve kapsamlı çalışmalarla adından söz ettiren YNKlabs’ı, dünyanın en önemli dijital pazarlama fuarı olan DMEXCO 2014’e davet etti.

HootSuite, kurulduğu 2008 yılından günümüze, ulaştığı 9 milyon müşterisiyle dünyanın en büyük sosyal medya monitoring şirketi haline geldi. Şirket, yaklaşık 30 milyon sosyal medya kullanıcısı ile dünyada ikinci sıraya yerleşen, Türkiye pazarına gözünü dikti.

Yaptığı çalışmalarla sosyal medya alanında kısa sürede kendinden söz ettiren YNKlabs, yazılım ekibinin geliştirdiği özel yazılımlarla alanında öncü bir konuma geldi. Twitter üzerinden gerçekleştirdiği kullanıcı analizi çalışmaları, yüzde yüze yakın başarı yakalayan seçim anketleri, İstanbul Shopping Fest 2014’te gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya çalışması, birçok büyük firmayı YNKlabs ile ortak çalışmaya yöneltti.

Şimdi ise o büyük firmalar arasına bir yenisi daha eklenecek gibi görünüyor. HootSuite, YNKlabs’ı Köln DMEXCO 2014’e söz kesmeye çağırıyor. HootSuite’in davetlisi olarak, Türkiye’den fuara katılan tek firma olan YNKlabs, ülkemizi dünyanın en önemli dijital pazarlama fuarlarından birinde temsil edecek.

10, 11 Eylül tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecek olan DMEXCO 2014 fuarında HootSuite’in standında yer alacak olan YNKlabs, gerçekleştireceği özel tanıtım ile kendisini dünyaya tanıtacak. HootSuite’İn 10 Eylül gecesi düzenleyeceği ve dünya çapında en önemli dijital pazarlama firmalarının katılacağı, Social Lounge kokteyline katılacak. YNKlabs, gecede Türkiye ve dijital pazarlama konusunda bir konuşma gerçekleştirecek.

Tüm bu gelişmeler HootSuite ve YNKlabs işbirliğini işaret ediyor. Bu birleşme ile Türkiye dijital pazarlama alanında yeni bir sürece girecek gibi gözüküyor.