Fofomo! Şehrinizdeki Canlı Müzikleri Keşfedin..

Ağustos 2016 yılında kurulan teknoloji şirketi epcsht LLC, iPhone için geliştirilmiş olan fofomo adlı uygulamasını piyasaya sürdü. Etkinlik keşif ve takip uygulaması olan fofomo ile kullanıcılar bulundukları ya da ziyaret edecekleri şehirlerdeki canlı müzik etkinliklerini ve mekanlarını tek bir platformda görüntüleyebiliyorlar.

fofomo, farklı şehirlerdeki canlı müzik etkinliklerini ve yerel müzik sahnelerini keşfetmek, yeni müzik grupları ile tanışmak ve popüler müzik akımından da geri kalmamak için bir uygulama olmayı hedefliyor. Bulunduğunuz şehrin canlı müzik nabzını tutabileceğiniz fofomo, araştırma ve keşif sürecini diğer yöntemlere göre çok daha hızlı ve kolay kılmayı hedefliyor.

.

fofomo ile kullanıcılar seçilen şehirde belirli bir gün ya da gecede neler olduğunu araştırıp keşfetmekle beraber her bir etkinliğin, bulunduğu yer ve mekan bilgileri gibi, ayrıntılarını da inceleyebiliyor. fofomo’nun takip özelliği de seçilen etkinlikleri kullanıcılar için izlenebilir hale getiriyor. Programda herhangi bir değişiklik ya da iptal durumu söz konusu olduğunda, ya da etkinlik başlamadan önce kullanıcılara anında bildirimler gönderiliyor.

fofomo şu anda Amsterdam, Berlin, Istanbul, Londra ve Paris olmak üzere 5 farklı dünya şehrindeki tüm canlı müzik etkinliklerini kapsamakta.

fofomo, İngilizce dilince, ücretsiz olarak iOS 9.2 ve üstü versiyonlarda, App Store’da bulunuyor. Uygulama https://www.fofomo.com/download adresinden indirilebilir.

 

epcsht LLC Hakkında

Ağustos 2016’da kurulan epcsht LLC, iki farklı çalışma alanı olan bir teknoloji şirketidir. Girişimlere, şirketlere ve işletmelere UI/UX ve yazılım desteği sağlayan epcsht LLC; aynı zamanda kurum içi ürün ve projeler geliştirmektedir. epcsht LLC, projenin büyüklüğüne göre büyüyüp küçülebilen, alanlarında yetkin tasarımcı ve yazılımcılardan oluşan bir ekibe sahiptir.

Şirket Bilgileri

epcsht LLC

Email: hello@epcsht.com

Website: http://www.epcsht.com

Twitter: @epcsht