Ulusal

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi Sağlık alanında yeni ve yaratıcı fikirlere destek veren merkez, teknoloji temelli iş fikri olan girişimcileri bekliyor.

BİGG Bireysel Genç Girişim

Caretta

Founder Institute

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi

İTÜ GATE Uluslararası Girişim Hızlandırma Programı

İTÜ Magnet İleri Aşama Girişimcilik Merkezi Fikrini ürüne dönüştürebilmiş ileri aşama girişimcilerin ve startup’ların büyüme süreçlerinde onlara fayda sağlayacak hizmetleri ve ortamı sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca startup’ların ve girişimcilerin ihtiyaç duyacağı uzmanları ve yatırımcıları tek merkezde buluşturuyoruz.

SUCool Girişim Hızlandırma Merkezi Katma değer yaratan, teknoloji-arge-inovasyon bazlı, gerçek bir ihtiyacı karşılayan girişimcilerin projelerini hayata geçirmeleri için destek veren bir girişim hızlandırma merkezidir.

Workup Girişimcilik Programı İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kolektif House tarafından yürütülen Workup girişimcilik programıyla, iş fikirlerinizi geliştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Girişimcileri, ihtiyaç duydukları alanlarda destekleyerek hızla büyümelerini sağlıyoruz.

Uluslararası

French Tech Ticket The French Tech Ticket is a program designed for entrepreneurs from all over the world who want to create their startups in France.

Hackquarters We are here to help you perfect your project. We work as much as you do to make your project alive and well. We always keep applications open but onboard startups as we have capacity.

Wamda A platform of integrated programs that aims to accelerate entrepreneurship ecosystems throughout the MENA region. Its core focus includes media, community development, research and corporate and government advisory services.